Bloog Wirtualna Polska
Są 1 269 683 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Straszne historie - czarna róża

czwartek, 24 stycznia 2008 14:16
Skocz do komentarzy
Pewna matka miała 3 córki. Gdy nadeszły jej imieniny najstarsza córka wybrała się do kwiaciarni. Chciała kupić bukiet róż w prezencie dla matki. W kwiaciarni sprzedawca polecił jej promocję: bukiet 30 czerwonych róż, a do tego jedna czarna. Dziewczyna kupiła kwiaty i dała je matce. Ta, bardzo ucieszona, umieściła w całym domu po kilka róż w każdym pokoju. W pokoju najstarszej córki umieściła czarną różę, by ją wyróżnić. Minęła noc i matka weszła rano do sypialni córki. Nagle krzyknęła. Córka leżała w łóżku, a jej ciało było pociachane. Wszędzie była krew. Matka zawiadomiła policję. Nie umieli wyjaśnić, co się stało. Minęło trochę czasu, aż matka i jej 2 córki ochłonęły po tragedii. Znów nadeszły imieniny matki i średnia córka kupiła w kwiaciarni bukiet 30 czerwonych róż w tym jedną czarną. Matka bardzo kochała róże i znów umieściła je w całym domu. W ramach wdzięczności czarna róża znalazła się u średniej córki. Rankiem, widząc, że dziewczyna nie wstała do szkoły, matka weszła do jej pokoju i zastała córkę zmasakrowaną. Tragedia znów ją przygniotła. Nie mogła się pozbierać. Ale dzięki młodszej córce zdołały podołać przeznaczeniu i pogodziły się z losem. Gdy matka była już stara i obchodziła imieniny, córka postanowiła kupić jej bukiet róż. 30 czerwonych w tym jedną czarną. Lecz tym razem matka wyczuła owo niebezpieczeństwo i po zrobieniu bukietów w pokojach polożyła się z córką w jej łóżku. W nocy obudził ją hałas. Otworzyła oczy i ujrzała rękę z nożem, wychodzącą z czarnej róży. Matka przeraziła się, ale zdołało jej się złapać nóż i odcięła tą rękę. Róża nagle zwiędła, ręka zniknęła, a z kwiata pozostał pył. Na drugi dzień matka i córka poszły do tej kwiaciarni. Była zamknięta, ale ujrzały przez szybę sprzedawcę. Nie miał prawej ręki...
Podziel się
oceń
12
1


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

wtorek, 17 października 2017

Licznik odwiedzin:  4 901  

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

O moim bloogu

Zrobiłam bloga na onecie ale tam nie można było wstawic muzy na blog ! Wienc się przenioslam ;)

O mnie

Hejka !
Mam na imię Hania i mam 12 lat ale to chyba wiecie.
Postanowiłam założyć bloga ponieważ w szkole nie mam nic do powiedzenia to nie jest wina moich kolegów i koleżanek z klasy po prostu taka jestem.Ale czasami potrafię walczyć o swoje zdanie z różnym efektem.
Miałam kiedyś bloga na onecie ale wiecie nie można było muzyki wstawić.Mam jedną przyjaciółkę która jest zupełnym przeciwieństwem mnie.Jest po prostu w jednym słowie zawsze trandy i ma gadane:)Uwielbiam język angielski czuje się normalnie jak w swoim żywiole. No to nie będę przynudzać o sobie.To koniec.

Adoptowałam kotka o imieniu Kitti.


Dodatki na bloga
Adoptowałam króliczka o imieniu Okruszek.


Dodatki na bloga
Adoptowałam lwa o imieniu tiger.


Dodatki na bloga
http://www.avatary.ork.pl/avatar734.html
Adoptowałam pieska o imieniu Plamka.


Dodatki na bloga

http://bloog.pl/i/dot.gif#/avatary/41.gif
GG: 12244230GG: 12244230

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Favore.pl

Pytamy.pl